hétfő, 22 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Valamennyi
Egyesületi tag részére


Tisztelt Egyesületi tag!

Értesítelek, hogy Egyesületünk 2016. június 17-én 17:00 órakor tartja meg éves rendes közgyűlését.

A közgyűlés helye: Tolna, Városi Sportcsarnok Sport u. 15/A.

Napirendi pontok:

1.    Levezető, hitelesítő és jegyzőkönyvvezető megválasztása.
2.    Beszámoló az egyesület elmúlt időszakának működéséről.
       Előadó: Bercsényi László egyesület leköszönő elnöke
3.    Elnökválasztás
       Előadó: Levezető elnök
4.    Megválasztott elnök programja, alapszabály módosító javaslatok
       Előadó: Megválasztott elnök
5.    Az egyesület 2015. évi mérlege
       Előadó: Orbánné Kapéter Márta
6.    A Felügyelő Bizottság beszámolója
       Előadó: Méhes László FB. elnöke
7.    Felügyelő Bizottsági tagok választása

A 18. életévüket be nem töltött tagok a törvényes képviselőjükön keresztül vehetnek részt a döntéshozatalban.
          
A közgyűlést határozatképtelenség esetén a meghívóban szereplő helyszínen és napon 18:00 órakor megismételjük.
Megjelenésedre feltétlenül számítunk!
    
                            Üdvözlettel:
 
                                 Egyesület elnöksége
Mözs, 2016-05-25

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 6 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662235
Mozgalmas időszak vár egyesületünkre.
Írta: Ulrich István   

Az előző bajnoki szezonhoz képest további két fronton kell helytállni csapatainknak. A női futsal NB I és NB II, valamint a nyújtottpályás leány U15  bajnokságok  mellett most férfi csapatunk is bemutatkozhat a futsal NB II-ben, illetve nagy örömünkre a futsalos U16 leány korosztály is kap lehetőséget a megmérettetésre. További izgalmakat hozhat nézőinknek a női és a férfi futsal kupa mérkőzései. Ezzel a csapat létszámmal alighanem egyedüliként büszkélkedhet egyesületünk a sportágban.

A felkészülést a női keretek Tatabányán végezték Pálinkás János irányításával, sajnos azt követően kisebb sérülések hátráltatták a munkát, jelenleg sem biztos, hogy a rajtra mindenki egészséges lesz. A fiúk Herczig Gábor vezetésével Tolnán készültek, több felkészülési mérkőzést vívtak, mára kialakult a keret, amellyel nekivágunk a bajnokságnak. Utánpótlás csapatunkkal Folk György foglalkozott, több érdekes programot beiktatva a felkészülésbe. A mérkőzések sorát szeptember 27-én U15-ös leány csapatunk nyítja Szigetváron , ahol a regionális csoportban a PMFC, a PVSK és a Szigetvár csapataival küzd a döntőbe jutásért a nyújtottpályás bajnokságban. Cél nem lehet más. mint az országos döntőbe jutás, amelyet az elmúlt hat évben egy kivétellel teljesítettek lányaink.

Női NB I-es csapatunk első mérkőzésén mindjárt a tavalyi bronzérmes Miskolcot fogadják szeptember 27-én Tolnán 15 órakor. Ahhoz, hogy minimum célkitűzésünket, a negyedik hely megszerzését, ezzel a rájátszásba kerülést teljesítsük, le kell győznünk ellenfelünket, ami nem lesz egyszerű feladat a jól felkészített ellenfelünkkel szemben. Azonban egy esetleges kudarc esetén sem kell még pánikba esni, hiszen ez évben háromszor talákoznak a csapatok egymással, bőven lesz lehetőség a javításra. A keret egyébként jelentősen átalakult, a tapasztaltabb, válogatott kerettag játékosaink mellett több, az NB II-es keretből felkerült játékos alkotja a csapatot.

Október 5-én a férfi NB-II ben a nagy múltú AC Villám csapatát fogadjuk, remélhetően jó mérkőzést tudunk vívni a nálunk jóval előrébb tartó ellenfelünkkel. A fiúk számára nem tűztünk ki helyezésben mérhető célt, az első év a sportággal való ismerkedéssel, egy ütőképes csapat kialakításával telik, komolyabb célokat a következő években határozunk meg.Női NB-II es keretünkből az első osztályba felkerült játékosokat az U15 csapatból "kiöregedett" lányokkal pótoltuk. Tavaly fiatal csapatunk alig maradt le a felső házba jutásról, drukkolunk, hogy igen tehetséges neveltjeinknek ez évben ez sikerüljön.

És hogy hosszabb távon is eredményesek maradjunk, ez évben is kiemelten foglalkozunk a foci-ovi, valamint a foci-suli projektünkkel, utóbbi ez ősztől már fiúkkal is kiegészítve. A legkisebbekkel Folk Reni szeretteti meg a sportot, míg a foci-sulis lányokkal a futsal edzői képesítéssel bíró Mecseki Ági, míg a fiúkkal Halász Gábor foglakozik.