szerda, 24 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

1.    női nb I 1 hely 100 %-os teljesítménnyel

2.    ffi nb 2 15/8 hely 5 győzelem-4 döntetlen- 5 vereség

 

Bővebben...

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 28 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662557
Tabellák.
Írta: Ulrich István   

A "bővebben-re" kattintva csemegézhetsz a tabellákban.

 
Egy kis csemege az év végére.
 

NŐI NB I            
            
1.    ASTRA KISKUNFÉLEGYHÁZI B        
2.    DEAC        
3.    RÁBA ETO        
4.    DVTK-VÉNUSZ        
5.    DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL         
6.    UNIVERZUM        
7.    BME-DOCLER AKADÉMIA        
8.    TOLNA-MÖZS        
9.    ELTE-BEAC        
10.    SZOMBATHELYI EGYETEMI SE        
            
NŐI NB II            
            
1.    HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE        
2.    GYULAI AMAZONOK        
3.    SKORPIÓ SE SALGÓTARJÁN        
4.    MVFC NŐI BERETTYÓÚJFALU        
5.    KALAFA-ÚJBAROK SE        
6.    OBSITOS SE        
7.    KECSKEMÉTI FŐISKOLA-KNLE        
8.    KÖZTERÜLET SK        
9.    TOLNA-MÖZS        
10.    ELTE-BEAC        
11.    OROSZLÁNYI UFC        
12.    CHAMPIONS FUTSAL CLUB SE        
13.    DREAM TEAM FUTSAL        
            
NŐI MEGYEI FUTSAL BAJNOKSÁG            
            
1.    PAKS ASE        
2.    TOLNA-MÖZS FSE        
3.    SZEKSZÁRDI UFC        
4.    NAGYMÁNYOKI SE        
            
LÁNY U 17            
            
1.    FERENCVÁROSI TORNA CLUB        
2.    ASTRA KISKUNFÉLEGYHÁZI B        
3.    GYULAI AMAZONOK        
4.    TOLNA-MÖZS        
5.    SZILÁDY RFC        
            
LÁNY U 15            
            
1.    TOLNA-MÖZS        
2.    KECSKEMÉTI FŐISKOLA KNLE        
3.    DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL         
4.    NAGYMÁNYOK        
5.    KÖZTERÜLET SK        
            
LÁNY U 13            
            
1.    DVTK-VÉNUSZ        
2.    TOLNA-MÖZS        
3.    ASTRA KISKUNFÉLEGYHÁZI B        
4.    FERENCVÁROSI TORNA CLUB        
5.    TOLNA-MÖZS II.        
            
FÉRFI NB II            
            
1.    DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL         
2.    ELTE-BEAC        
3.    DF GREEN PET FC        
4.    DUNATOURS VÁC FUTSAL SE        
5.    ROMHÁNY SE        
6.    ÚJPESTI FC-220 VOLT        
7.    DECATHLON TOLNA-MÖZS        
8.    GÖDI SE FUTSAL        
9.    UTE        
10.    PAFC        
11.    DREAM TEAM FUTSAL        
12.    GARVITTAX        
            
FIÚ U 17            
            
1.    FERIHEGY VECSÉS        
2.    FERENCVÁROS ORIENTAL SPA        
3.    ELTE -BEAC        
4.    TOLNA-MÖZS        
5.    UTC FUTSAL TEAM SZEGED         
            
FIÚ U 15            
            
1.    TOLNA-MÖZS FSE        
2.    BÁTASZÉK SE        
3.    TOLNAI VFC        
            
FIÚ U 15            
            
1.    TMFSE Nagymányok        
2.    MAJOSI SE        
3.    BONYHÁD-BÖRZSÖNY SE        
4.    BONYHÁD VLC        
            
FIÚ U 13            
            
1.    TOLNA-MÖZS FSE        
2.    TOLNAI VFC II.        
3.    TOLNAI VFC I.        
4.    DECS KSE.        
            
FIÚ U 13            
            
1.    TOLNA-MÖZS FSE-Nagymányok        
2.    BONYHÁD VLC        
3.    MAJOSI SE        
4.    BONYHÁD-BÖRZSÖNY SE        
            
U 11            
            
1.    ŐCSÉNY SK        
2.    TOLNAI VFC I.        
3.    TOLNA-MÖZS FSE fiú        
4.    TOLNAI VFC II.        
5.    TOLNA-MÖZS FSE leány        
            
U 11            
            
1.    BONYHÁD VLC        
2.    BONYHÁD-BÖRZSÖNY SE        
3.    DOMBÓVÁRI FE        
4.    TMFSE Nagymányok fiú        
5.    MAJOSI SE        
6.    TMFSE Nagymányok leány