kedd, 23 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Fadd-Tolna-Mözsi FSE edzőmeccs két csapata.

 

 

Köszönjük a lehetőséget, hogy játszhattunk egy jó meccset a faddi sportkomplexumban. Gratulálunk a vezetőknek és mindenkinek aki részt vett a létesítmény fejlesztésében!

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 46 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662425
VII. Tolnai Futsal Napok

 

 

 

 A program részletes megtekintéséhez katt a Bővebben...-re.

 

2013 MÁRCIUS 17 VASÁRNAP

Lány u-15 TOLNABAU BT KUPA

A CSOPORT (VÁROSI SPORTCSARNOK)
TMFSE, SZILÁRDY RFC, SUBOTICA, KISKUNFÉLEGYHÁZI MÓKUSOK


B CSOPORT (BEZERÉDJ-GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK)
MISKOLC, PVSK, UNIVERSUM, ASE
2X12 PERC

A CSOPORT (Tolna Városi Sportcsarnok)


10:00 – 10:25 TMFSE-SZILÁRDY RFC
10:30 – 10:55 SZABADKA- KISKUNFÉLEGYHÁZI MÓKUSOK
11:00 – 11:25 TMFSE –SZABADKA
11:30 – 11:55 SZILÁRDY RFC- KISKUNFÉLEGYHÁZI MÓKUSOK
12:00 – 12:25 TMFSE-KISKUNFÉLEGYHÁZI MÓKUSOK
12:30 – 12:55 SZABADKA- SZILÁRDY RFC

B CSOPORT (Tolna Bezerédj Sportcsarnok)


10:00 – 10:25 PVSK-ASE
10:30 – 10:55 MISKOLC-UNIVERSUM
11:00 – 11:25 UNIVERSUM-PVSK
11:30 – 11:55 MISKOLC-ASE
12:00 – 12:25 PVSK-MISKOLC
12:30 – 12:55 ASE-UNIVERSUM


13: 00 – 13: 25   a1-b2           VÁROSI SPORTCSARNOK
13: 30 – 13: 55   b1-a2           VÁROSI SPORTCSARNOK
13: 00 – 13: 25   a3-b4           BEZERÉDJ
13: 30 – 13: 55   b3-a4           BEZERÉDJ

14 óra helyosztók              VÁROSI SPORTCSARNOK


14: 00 – 14: 25 mérk. A 7.8. helyért
14: 30 – 14: 55 mérk. az 5.6.helyért
15: 00 – 15: 25 mérk. a 3.4. helyért
15: 30 – 16: 00 DÖNTŐ


Eredményhirdetés  16:30

Lány u-13 TILIA KUPA

Helyszín: Széchenyi Iskola Tornaterme
6 csapat két hármas csoport 1X 20 perc
csoportmérkőzések


A CSOPORT


TMFSE I, Szilárdy RFC, Szent Pál Akadémia
10:00 – 10:20 TMFSE I – Szilárdy RFC
11:00 – 11:20 TMFSE I- Szent Pál Akadémia
12:00 – 12:20 Szilárdy RFC – Szent Pál Akadémia

B CSOPORT


TMFSEII, PVSK, Miskolc
10:25 – 10:55 TMFSE II-PVSK
11:25 – 11:55 PVSK -Miskolc
12:25 – 12:45 TMFSE II –Miskolc


keresztbejátszás-HELYOSZTÓK


12: 50 – 13: 10 A3 - B3
13: 15 – 13: 35 A1- B2
13: 40 – 14: 00 B1- A2
14: 10 – 14: 30 A3 - B3
14: 40 – 15: 00
15: 10 – 15: 30


Eredményhirdetés: 16:00
-------------------------------------------------------------

2013 MÁRCIUS 16 SZOMBAT


Fiú U-13


A CSOPORT (Tolna-Bezerédj)
TMFSE I, KISPEST SE II, SZABADKA, CSŐ MONTAGE
B CSOPORT (Fadd)
TMFSE II, NAGYMÁNYOK, KISPEST SE I, GYÖNGYÖS
2X12PERC


A CSOPORT (TOLNA BEZERÉDJ)


9:00-9:25 TMFSE I-KISPEST SE II
9:30-9:55 SZABADKA-CSŐ MONTAGE
10:00-10:25 TMFSE I-SZABADKA
10:30-10:55 KISPEST SE II- CSŐ MONTAGE
11:00-11:25 TMFSE I- CSŐ MONTAGE
11:30-11:55 SZABADKA- KISPEST SE II

B CSOPORT (FADD)


9 00-9 25 TMFSE II- NAGYMÁNYOK
9 30-9 55 KISPEST SE I-GYÖNGYÖS
10 00-10 25 TMFSE II-KISPEST SE I
10 30-10 55 NAGYMÁNYOK-GYÖNGYÖS
11 00-11 25 TMFSE II-GYÖNGYÖS
11 30-11 55 NAGYMÁNYOK-KISPEST SE I

KERESZTBEJÁTSZÁS (TOLNA- BEZERÉDJ SPORTCSARNOK)

12:00-12:25 A1-B2
12:30-12:55 B1-A2
13:00-13:25 A3-B4
13:30-13:55 B3-A4
14:00 mérkőzés a 7.8. helyért
14:30 mérkőzés az 5.6. helyért
15:00 mérkőzés a 3.4. helyért
15:30 döntő

Eredményhirdetés 16:30



Fiú u-11 DUNA-TRANS KUPA

2X 12 PERC
Három négyes csoport
Helyszínek: Széchenyi, Palánk, Tengelic, Fadd
A CSOPORT (TOLNA SZÉCHENYI TORNATEREM)
TMFSE I, TMFSE II, SZEKSZÁRD I, GYÖNGYÖS          
B CSOPORT ( PALÁNK )
SZEKSZÁRD II, KALOCSA, KISPEST SE I, MONOR
C CSOPORT ( TENGELIC)
GYÖNK, KÖLESD, KISPEST SE II, CSŐ MONTAGE



A CSOPORT (TOLNA SZÉCHENYI TORNATEREM)


8:00 - 8:25 GYÖNGYÖS-TMFSE II
8:30 - 8:55 SZEKSZÁRD I-TMFSE I
9:00 - 9:25 GYÖNGYÖS-SZEKSZÁRD I
9:30 - 9:55 TMFSE II-TMFSE I
10:00 - 10:25 TMFSE I-GYÖNGYÖS
10:30 - 10:55 TMFSE II-SZEKSZÁRD I

B CSOPORT (PALÁNK )


8:00 - 8:25 SZEKSZÁRD II-KALOCSA
8:30 - 8:55 KISPEST SE I-MONOR
9:00 - 9:25 SZEKSZÁRD SE II-KISPEST SE I
9:30 - 9:55 KALOCSA-MONOR
10:00 - 10:25 SZEKSZÁRD II-MONOR
10:30 - 10:55 KALOCSA-KISPEST SE I

C CSOPORT (TENGELIC)


8 00-8 25 GYÖNK-KÖLESD
8 30-8 55 KISPEST SE II-CSŐ MONTAGE
9 00-9 25 GYÖNK-KISPEST SE II
9 30 -9 55 KÖLESD-CSŐ MONTAGE
10 00-10 25 GYÖNK-CSŐ MONTAGE
10 30-10 55 KÖLESD-KISPEST II

ALSÓHÁZ (SZÉCHENYI)

X A CSOP.3., B CSOP. 4., C CSOP. 4. HÁROM MÉRKŐZÉS
Y A CSOP.4., B CSOP. 3., C CSOP. 3. HÁROM MÉRKŐZÉS
12:00-12:25 X A CSOP 3 - B CSOP 4
12:30-12:55 Y A CSOP 4 - B CSOP 3
13:00-13:55 X A CSOP 3 - C CSOP 4
14:00-14:25 Y A CSOP 4 - C CSOP 3
14:30-14:55 X A CSOP 4 - C CSOP 4
15:00-15:25 Y B CSOP 3 - C CSOP 3
15:30 11. HELYÉRT X CSOP.3 - Y CSOP 3
16:00 9. HELYÉRT X CSOP 2 - Y CSOP 2
16:30 7. HELYÉRT X CSOP 1 - Y CSOP 1 

 
Eredményhirdetés 17:00

FELSŐHÁZ (FADD)

Z A CSOP. 1., B CSOP.2., C CSOP.2. –HÁROM MÉRKŐZÉS
W A CSOP. 2., B CSOP.1., C CSOP.1. –HÁROM MÉRKŐZÉS

12:00-12:25 Z A CSOP.1-B CSOP 2
12:30-12:55 W A CSOP.2-B CSOP 1
13:00-13:55 Z A CSOP 1- C CSOPORT 2
14:00-14.25 W A CSOP 2- C CSOP 1
14:30-14:55 Z B CSOP. 2-C CSOP 2
15:00-15:25 W B CSOP-  C CSOP.1
15:30- 5. HELYÉRT Z CSOP. 3- W CSOP 3
16:00 3. HELYÉRT Z CSOP 2.- W CSOP. 2
16:30 DÖNTŐ Z CSOP 1-W CSOP 1

EREDMÉNYHIRDETÉS:17 00

--------------------------------------------------------------------------------------------
2013 MÁRCIUS 15 PÉNTEK


Fiú U 9 FIÚ


2X10 PERC
A CSOPORT (TOLNA VÁROSI)
GYÖNK, KISPEST SE II, ASTERIX ÉRD, BAJA, TMFSE I,
B CSOPORT (TOLNA BEZERÉDJ)
FADD, KALOCSA, KISPEST SE I, GYÖNGYÖS, TMFSE II,

A CSOPORT (TOLNA VÁROSI)


12:00-12:20 TMFSE I-GYÖNK
12:25-12:45 KISPEST II-ÉRD
12:50-13:10 BAJA-TMFSE I
13:15-13:45 ASTERIX ÉRD-GYÖNK
13:50-14:10 KISPEST II-BAJA
14:15-14:35 TMFSE I-ASTERIX ÉRD
14:40-15:00 GYÖNK-BAJA
15:05-15:25 KISPEST II-TMFSE I
15:30-15:50 ASTERIX ÉRD-BAJA
15:55-16:15 GYÖNK-KISPEST II

B CSOPORT (TOLNA BEZERÉDJ)


12:00-12:20 FADD-KALOCSA
12:25-12:45 TMFSE II-KISPEST I
12:50-13:10 GYÖNGYÖS-FADD
13:15-13:45 KISPEST I-KALOCSA
13:50-14:10 TMFSE II-GYÖNGYÖS
14:15-14:35 FADD-KISPEST I
14:40-15:00 KALOCSA-BAJA
15:05-15:25 TMFSE II-FADD
15:30-15:50 KISPEST I-GYÖNGYÖS
15:55-16:15 KALOCSA-GYÖNGYÖS

16:30-16:50 A5:B5 A 9. HELYÉRT (TOLNA BEZERÉDJ)
16:55-17:15 A4:B4 A 7. HELYÉRT (TOLNA BEZERÉDJ)
16:30-16:50 A3:B3 AZ 5. HELYÉRT (TOLNA VÁROSI)
16:55-17:15 A2:B2 A 3. HELYÉRT (TOLNA VÁROSI)
17:20-17:40 A1:B1 AZ 1. HELYÉRT (TOLNA VÁROSI)

Eredményhirdetés 18:00



Lány u-11


3 csapat- 2 kör (TOLNA BEZERÉDJ)
játékidő 2x10 perc 4+ 1

9:00 – 9:20 TMFSE- Szekszárd-Tolna Vegyes
9:25 – 9:55 TMFSE-Szent Pál Akadémia
10:00 – 10:20 Szent Pál Akadémia– Szekszárd-Tolna vegyes
10:25 – 10:55 TMFSE - Szekszárd-Tolna vegyes
11:00 – 11:20 TMFSE-Szent Pál Akadémia
11:25 – 11:45 Szent Pál Akadémia- Szekszárd Tolna vegyes

u 7


csoportmérkőzések  (Tolna Városi)

A CSOPORT-A pálya


8:30 – 8:40 Tolna I - TMFSE lány
8:45 – 8:55 Érd - Gyönk lány
9:00 – 9:10 Tolna I - Érd
9:15 – 9:25 TMFSE lány - Gyönk lány
9:30 – 9:40 Tolna I - Gyönk lány
9:45 – 9:55 TMFSE lány – Érd

10:00 – 10:15 u 9 lány bemutató mérőzés  TMFSE-Lány- Szekszárd lány (2004-2005)

B CSOPORT-B pálya


8:30 – 8:40 Tolna II – Gyönk
8:45 – 8:55 Baja – Tolna III
9:00 – 9:10 Tolna II – Baja
9:15 – 9:25 Gyönk – Tolna III
9:30 – 9:40 Tolna II – Tolna II
9:45 – 9:55 Baja – Gyönk


keresztbejátszás


A pálya
10:15 – 10:25 A1-B2
10:30 – 10:40 B1-A2


B pálya
10:15 – 10:25 A3-B4
10:30 – 10:40 B3-A4
10 45-11 00 u 9 lány bemutató mérkőzés TMFSE lány – Szekszárd lány ( 2004-2005)

helyosztók
A pálya
11:00 – 11:10 mérkőzés a 7. helyért
B pálya
11:00 – 11:10 mérkőzés az 5. helyért
A pálya
11:15 – 11:25 mérkőzés a 3. helyért
B pálya
11:15 – 11:25  mérkőzés az 1 helyért

Eredményhirdetés 11 30