Ha még nem döntött az1%-ról!

Valamennyi
Egyesületi tag részére

Tisztelt Egyesületi tag!

Értesítelek, hogy Egyesületünk 2016. június 17-én 17:00 órakor tartja meg éves rendes közgyűlését.

A közgyűlés helye: Tolna, Városi Sportcsarnok Sport u. 15/A.

Napirendi pontok:

1.    Levezető, hitelesítő és jegyzőkönyvvezető megválasztása.
2.    Beszámoló az egyesület elmúlt időszakának működéséről.
7.    Felügyelő Bizottsági tagok választása

A 18. életévüket be nem töltött tagok a törvényes képviselőjükön keresztül vehetnek részt a döntéshozatalban.

A közgyűlést határozatképtelenség esetén a meghívóban szereplő helyszínen és napon 18:00 órakor megismételjük.

Tolna, 2012.11.10

Azt hihettük, hogy a hazai forduló jól sikerülhet a lányoknak, de sajnos nem így lett.
Nagyon sok játékosom volt. Szerencsére. Egyedül, Fáskerti Viktória hiányzott. Tudom, hogy nem lehet ennyi játékost szerepeltetni, úgy hogy az ne menjen az eredmény rovására, de örülök, hogy itt vannak, ezzel is rutint szereznek a következő évre. Az első mérkőzésen gyorsan rúgtunk két gólt és így mindenkinek tudtam játéklehetőséget biztosítani. Az utolsó mérkőzésen pedig megkértem a játékvezetőt, hogy vezesse tovább a mérkőzést, hadd játszunk még egy kicsit.

Öltözői csendélet.

Azt nem mondhatnám, hogy a mai napon a mennyiség ment a minőség rovására, mert a kicsik közül többen nem játszottak a Paks és a Nagykanizsa ellen sem.
Nemsokára kezdődik a futsal u 13-as bajnokság, ott majd nekik is lesz játéklehetőségük.

1. mérkőzés: TOLNA - Szigetvár 2:1
Gól: Csákvári Alexandra 2

Jól kezdtük a mérkőzést. 10 perc után 2.0-ra vezettünk. Ekkor lehoztam a kezdő sort és megpróbáltam mindenkinek játéklehetőséget adni. Ha a végén szoros is lett az eredmény, a kötelező győzelem meglett.

2. mérkőzés: TOLNA – Nagykanizsa 1:2
Gól: Csákvári Alexandra

Elszenvedtük idei második vereségünket. Pedig a mérkőzés képe alapján gólokkal kellett volna nyernünk a jó képességű ellenféllel szemben. A Kanizsa egy lövésből szerzett 2 gólt! A másikat mi rúgtuk magunknak. Szandra egyenlítő találata után bíztam benne, hogy a győzelmet is megszerezzük, de egy kapu előtti kavarodás után megkaptuk a másodikat, amire már csak egy hatalmas kimaradt ziccerrel tudtunk válaszolni.

3. mérkőzés: TOLNA – Paks 1:0
Gól :Csákvári Alexandra (a mai nap legjobbja!!!)

Hú de nehéz szülés volt! A Paks talán ha kétszer lépett át a térfelünkre. Folyamatosan egy kapuztunk, de a kapu előtt tehetetlenség lett úrrá rajtunk. A vége előtt egy perccel Csákvári lőtt egy hatalmas gólt és ezzel eldöntötte a három pont sorsát.

4. mérkőzés: TOLNA-Pécs 0:3

Ez a mérkőzés más volt, mint a többi. Az első tíz percben a mi kapunk előtt folyt a játék. Azután egy kicsit kiszabadultunk, de a játék képe alapján teljesen megérdemelt a PVSK győzelme. Kár hogy egy ilyen mérkőzéssel fejeztük be az őszi szezont.

Látni kell, hogy a csapat teljesítménye hogy esett vissza az ősz folyamán. Remélem, hogy tudom az okát és a lányok is úgy állnak hozzá a munkához, hogy a tavaszunk is olyan szép legyen, mint az ősz volt. Csak gratulálni tudok az idei teljesítményükhöz!
(Az előző fordulóban Simon II.Boglárka, míg most Lizák Vanda személyében avattunk újonc játékost.)