szerda, 24 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Fadd-Tolna-Mözsi FSE edzőmeccs két csapata.

 

 

Köszönjük a lehetőséget, hogy játszhattunk egy jó meccset a faddi sportkomplexumban. Gratulálunk a vezetőknek és mindenkinek aki részt vett a létesítmény fejlesztésében!

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 16 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662545
VIII. Thelena Kupa
Írta: Ulrich István   

Egyesületünk nyolcadik alkalommal 2011.09.11-én női futsal tornát rendez a Tolna Városi Sportcsarnokban, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

 


 

 

I.  Torna célja :
•    A női futsal  kapcsolatainak elősegítése
•    A női futsal népszerűsítése
•    A THELENA KUPA győztesének eldöntése
•    A 2011/2012 évi bajnokságra való felkészülés elősegítése

II. Torna helye és ideje:

Tolna Városi Sportcsarnok
2011. szeptember 11.    
      

III. Verseny rendezője:

Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület
          7131. Mözs Iskola u. 19
         Magyarország
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. .       www.tolnafutsal.hu

IV. Résztvevők:

              A rendező egyesület és a magyar bajnokságokban szereplő meghívott egyesületek, összesen hat csapat részvételével.

V. Verseny lebonyolítása, versenyszabályok:

Alapszakasz:
           A csapatok két csoportba kerülnek besorolásra.
           A csapatok az alapszakaszban körmérkőzésekkel döntik el az egymás közötti
           sorrendet.
           A győztes mérkőzésekért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár.
           A körmérkőzések alapján a sorrendet az alábbiak döntik el:
-    szerzett pontok száma
-    egymás elleni eredmény
-    gólkülönbség
-     több lőtt gól




Rájátszás:

A csoportok 1. és 2. helyezett csapatai keresztbe játszanak egymással.


           Helyosztók:

             A csoportok vesztesei az 5-6. helyért, két mérkőzést játszanak.
             
             A döntőbe a rájátszás győztesei kerülnek, a 3. helyért a rájátszás vesztesei mérkőznek.  
             


             Ha a rájátszás és helyosztó mérkőzések döntetlennel érnek véget, 5 perces
            hosszabbítás következik, ha ez sem dönt, 3-3 büntetőrúgással kell eldönteni a  
            győztest.

Játékszabályok:

            A mérkőzéseken a FIFA futsal szabályait alkalmazzuk.
            Egy mérkőzésre 12 játékos nevezhető. Játékidő 1x 20’(futó órával). Kiállított vagy   
           két sárgalapot begyűjtött játékos a következő mérkőzésen nem szerepelhet.
           Hosszabbítás esetén a rendes játékidőben szerzett büntetőpontok a hosszabbítás idejére  
           érvényben maradnak.
           Óvás nem lehetséges, vitás esetekben a versenybizottság dönt.
            

VI. Díjazás:
 

Az I.-II.-III.- helyezett csapatok oklevél és serlegdíjazásban részesülnek.
A torna legjobb mezőnyjátékosa, kapusa, gólkirálynője  tárgyjutalomban részesül.

 

Program-csoportbeosztás

        „A” csoport                           „B” csoport                
1. Univerzum NFC Budapest        1. Miskolci Vénusz
2. Tolna-Mözsi Futsal SE               2. Skorpió SE Salgótarján
3. Szegedi AK                               3. ELTE SE Budapest
 
10:00 – 10:20        A2 – A3    Tolna-Mözs  -  Szeged

10:25 – 10:45        B2 – B3    Salgótarján  -  ELTE

10:50 – 11:10        A1 – A3     Univerzum    -  Szeged

11:15– 11:35         B1 – B3      Miskolc         -  ELTE

11:40 – 12.00        A1 – A2      Univerzum  -  Tolna-Mözs

12:05 – 12:25        B1– B2       Miskolc        -  Salgótarján

12:30 -  13:00      Tolna-Mözs II  -  UFC Szekszárd női futsal mérkőzés
                                  
13:10 -  13:30               AIII.-BIII. /1.mérk./

C I.  13:35 – 13:55        AI. – BII.

C II. 14:05 – 14:25        AII. – BI.

14:35 – 14:55            5-6. helyért (AIII. – BIII. 2.mérk.)

15:05 – 15:25            3. helyért CI. – CII. Vesztesei

15:35 – 15:55            Döntő    CI. – CII. Győztese

16:30                                    Eredményhirdetés