kedd, 23 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Kedves Sportkedvelők!
 

A  Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület képviseletében szeretnénk kérni, hogy az SZJA 1%-át ajánlja fel egyesületünk működésének segítésére. Egyesületünkben kb. 150 fő lány(ka), felnőtt hölgy, fiú, férfi sportol. Az NB-I, női és férfi NB-II. futsal, U-15-ös csapatunk mellet focisuli és fociovi csoportokban is folyik a futsal képzés. További eredményeink felsorolása helyett  munkánkról meggyőződhet honlapunkon keresztül.

 Az SZJA bevallás során a RENDELKEZŐ NYILATKOZAT kitöltésekor gondoljon ránk és a kedvezményezett adószámként jelöljön meg minket:

 ADÓSZÁMUNK: 18864023-1-17 

       KEDVEZMÉNYEZETT NEVE: TOLNA-MÖZSI FUTSAL SPORTEGYESÜLET
 

Segítségét és támogatását előre is megköszönjük: Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 52 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662448
IL TRENO-UNIVERZUM felkészülési torna.
Írta: Ulrich István   
A női NB-I és NB-II csapatunk szeptember harmadikán az UNIVERZUM meghívására Kőbányán az IL TRENO-UNIVERZUM felkészülési kupán vett részt. A 8 csapat párhuzamosan két pályán, két csoportban küzdött a végső helyezésekért.
 
 
 
Kép: Rigó Tamás
 
 
A kupa eredményei:
1. pálya:                           
Galaxis – Univerzum    0 – 6                   
Miskolc    - Tolna II.    7 – 1  G: Forray T.       
Galaxis – Miskolc    2 – 3               
Univerzum - Tolna II.    10 – 0               
Galaxis - Tolna II.    1 – 1  G: Fábián R.       
Univerzum – Miskolc    7 – 3               


2. pálya:
Kiskunfélegyháza – Ferencváros  2 - 2
Tolna I. – Salgótarján           0 – 0
Kiskunfélegyháza – Tolna I.       0 – 3 G: Folk Zs., Folk R., Schlotthauer R.
Ferencváros -     Salgótarján       3 – 0
Kiskunfélegyháza -  Salgótarján       0 – 2
Ferencváros - Tolna I.           1 – 1  G: Simon B.


Helyosztók:
Tolna I. – Miskolc    0 – 3               
Salgótarján - Tolna II.           1 – 1     G: Forray T.
Ferencváros – Univerzum 2 – 2                        
Kiskunfélegyháza – Galaxis       0 – 1
Tolna I. – Ferencváros    1 – 3  G: Simon B.       
Salgótarján – Kiskunfélegyháza    2 – 2
Miskolc – Univerzum    1 – 3               
Tolna II. – Galaxis            1 - 2     G: Fábián R.
Tolna I. – Univerzum   3 – 0  G: Szekér A.2, Hodován E. 
Salgótarján – Galaxis            2 – 2
Miskolc – Ferencváros    2 – 1               
Tolna II. – Kiskunfélegyháza        0 - 0   

A kupa végeredménye:
1.    Miskolc         
2.    Ferencváros       
3.    Univerzum        
4.    Tolna-Mözs I.          
5.    Galaxis
6.    Salgótarján
7 – 8.   Kiskunfélegyháza és a Tolna-Mözs II.Legjobb kapus díj:  Vincze A.  / Tolna I. /

Tolna-Mözs I. csapatát alkották: Vincze A., Ganczer H., Hodován E., Szekér A., Simon B., Mausz R., Folk R., Folk Zs.,
Baki E., Bogárdi M. Schlotthauer R.
Laki Z. vezető edző: „Összességében a csapat szereplésével elégedett vagyok, a támadó játékunkat pozitívnak értékelem, ami a helyzetek nagy számában meg is mutatkozott. Amit nem sikerült megvalósítani, az a gólhelyzetek értékesítése és a védekező munka megszervezése. Az egyéni teljesítmények hullámzóak voltak, az egyenletesen jó teljesítményt Vincze A. nyújtotta, ezzel nem véletlenül érdemelte ki a kupa legjobb kapusa címet.” 

Tolna-Mözs II. csapatát alkották: Blesz N., Klézli Sz., Manzinger N., Horváth Cs., Fábián N., Oblisz E., Soós P., Müller Zs., Forray T., Kosztyi K., Fábián R.
Horváth Gy. vezető edző: „ A kupát szokatlan összeállításban kezdtük, mert a kezdésre csak a csapat egyik fele érkezett meg, ez meg is látszott a játékunkon. Sok volt a pontatlanság, amit első ellenfelünk rendre megbüntetett.
A második mérkőzésünk is hasonlóan zajlott, a később érkező játékosok nem tudták felvenni az NB-I –es ellenfelünk ritmusát, rengeteget hibáztunk, amiből sok könnyű gólt rúgott az Univerzum.
A harmadik mérkőzéstől a lányok felpörögtek, koncentráltabbak lettek, sok helyzetet kidolgoztak de a helyzetkihasználásba sok hiba csúszott. Mérkőzésről mérkőzésre próbáltunk javítani hibáinkon, a korábbi határozatlanságot egy agresszívebb játék váltotta fel, ami az előrelépéshez feltétlen szükséges. Kiemelkedő munkát végzett Müller Zs. és Blesz N. de a többi játékos is dícséretet érdemel az NB-I mezőnyben nyújtott teljesítményéért. Végeredményben hasznos felkészülési tornán vagyunk túl, ami megmutatta hibáinkat, miben kell sokat fejlődnünk az NB-I színvonal eléréséhez. Az új játékosok beilleszkedését is szolgálta a kupa.”