hétfő, 22 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Valamennyi
Egyesületi tag részére


Tisztelt Egyesületi tag!

Értesítelek, hogy Egyesületünk 2016. június 17-én 17:00 órakor tartja meg éves rendes közgyűlését.

A közgyűlés helye: Tolna, Városi Sportcsarnok Sport u. 15/A.

Napirendi pontok:

1.    Levezető, hitelesítő és jegyzőkönyvvezető megválasztása.
2.    Beszámoló az egyesület elmúlt időszakának működéséről.
       Előadó: Bercsényi László egyesület leköszönő elnöke
3.    Elnökválasztás
       Előadó: Levezető elnök
4.    Megválasztott elnök programja, alapszabály módosító javaslatok
       Előadó: Megválasztott elnök
5.    Az egyesület 2015. évi mérlege
       Előadó: Orbánné Kapéter Márta
6.    A Felügyelő Bizottság beszámolója
       Előadó: Méhes László FB. elnöke
7.    Felügyelő Bizottsági tagok választása

A 18. életévüket be nem töltött tagok a törvényes képviselőjükön keresztül vehetnek részt a döntéshozatalban.
          
A közgyűlést határozatképtelenség esetén a meghívóban szereplő helyszínen és napon 18:00 órakor megismételjük.
Megjelenésedre feltétlenül számítunk!
    
                            Üdvözlettel:
 
                                 Egyesület elnöksége
Mözs, 2016-05-25

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 48 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662286
Rólunk írták.
Írta: Ulrich István   

Válogatott játékosok és új edző a Tolna-Mözs FSE-nél írta a TEOL.hu.

Tolna | Három válogatott játékossal erősítette meg keretét a nyáron a Tolna-Mözsi FSE NB I-es női futsalcsapata, amely új edzővel készül a 2011/2012-es bajnokságra.


Megunták az elmúlt évek sikertelenségét a Tolna-Mözsi FSE vezetői. Kétségkívül nem ment jól mostanság a tolnai lányoknak, akik az előző idényben csupán a nyolcadik helyet szerezték meg az első osztályban. A vezetők nem is tétlenkedtek, alaposan megerősítették a csapatot három válogatott játékos csatlakozott a TMFSE-hez.

Az Univerzum gárdájából tért vissza nevelőegyesületéhez Ganczer Hajnalka. Vele együtt érkezett Szekér Anita, a válogatott hátvédje, valamint a Vestától sikerült elcsábítani Vincze Anikót, a nemzeti csapat elsőszámú kapusát, aki szintén kék-sárga színekben lép pályára a 2011/2012-es szezonban. Velük együtt immáron hét válogatott játékos erősíti a tolnai keretet. 

 "Abszolút pozitív érzésekkel érkeztem Tolnára – mondja a válogatott hátvéd, Szekér Anita. – Ugyan lett volna lehetőségem másik csapathoz igazolni, de a bajnokság során ellenfélként is tapasztalhattam, hogy itt menynyire szeretik a futsalt az emberek. Mind ellenfélként, mind válogatott játékosként örömmel jöttem Tolnára, és pont ez az a változás az, amire most szükségem volt. A beilleszkedés könnyen ment, hiszen többekkel már a nemzeti csapatból régóta ismerjük egymást” – összegezte a döntését Szekér. 
  

Ezeket az átigazolásról szóló híreket olvasva, az ember elgondolkodik, hogy az a Tolna-Mözs, mely eddig arról volt híres, hogy saját nevelésű játékosokból építkezik, most vajon miért törte meg ezt a hagyományt.


„Az előző idény egyik nagy tanulsága volt számunkra, hogy felismertük, nincs még elegendő NB I-es szintű utánpótlás játékosunk, ezért máshonnan kell erősítenünk” – adta meg a választ Simon Ferenc a klub elnöke.
Az igazolt játékosok mellett, új edző is érkezett a csapathoz Laki Zoltán személyében. Így minden adott egy kiváló szezonhoz, amelyben a dobogón kívül más célkitűzés nem elfogadható.
„Több jelöltünk is volt az edzői  posztra – folytatta Simon Ferenc. – Laki Zoltán mellett szólt, hogy jól ismeri egyesületünket, illetve láttuk benne az erőt és a motivációt ahhoz, hogy sikeresen végzi majd a rábízott munkát. Tanultunk az elmúlt szezonbeli hibáinkból, jelenleg egy mentálisan sokkal erősebb csapat van kialakulóban. Az egyesület életében ez az eddigi legerősebb keret, így mindenképpen az érmes helyek egyike a cél” – nyilatkozta Simon Ferenc.
  

A gárda augusztus 1-jén kezdte meg háromhetes felkészülését, mely során a 14 fős NB I-es keret 12 főre fog szűkülni, így az első csapatban valóban csak a legjobbak, a legtöbb munkát vállalók kaphatnak majd helyet. A tavalyi nyárhoz hasonlóan, idén is Balatonbogláron tartja edzőtáborát Laki Zoltán együttese, ahol napi két edzést dirigál majd a szakvezető. A fő cél, hogy olyan állóképességet szerezzenek a lányok, amit később már csak szinten kell tartani. Persze emellett a taktikai edzések is nagy hangsúlyt kapnak majd. A bajnokság várhatóan szeptember végén rajtol, tíz csapat részvételével, de addig is heti öt edzésnap és persze a nyári szezon elmaradhatatlan kupája, a Thelena felkészülési torna vár majd a lányokra.