hétfő, 22 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Kedves Sportkedvelők!

A  Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület képviseletében szeretnénk kérni, hogy az SZJA 1%-át ajánlja fel egyesületünk működésének segítésére. Egyesületünkben kb. 150 fő lány(ka), felnőtt hölgy, fiú, férfi sportol. Az NB-I, női és férfi NB-II. futsal, U-15-ös csapatunk mellet focisuli és fociovi csoportokban is folyik a futsal képzés. További eredményeink felsorolása helyett  munkánkról meggyőződhet honlapunkon keresztül.

Az SZJA bevallás során a RENDELKEZŐ NYILATKOZAT kitöltésekor gondoljon ránk és a kedvezményezett adószámként jelöljön meg minket:

ADÓSZÁMUNK: 18864023-1-17

KEDVEZMÉNYEZETT NEVE: TOLNA-MÖZSI FUTSAL SPORTEGYESÜLET

Segítségét és támogatását előre is megköszönjük: Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület

Írta: Ulrich István

Két csapattal vettünk részt szombaton Salgótarjánban a X.Garami József Emléktorna, XIII. Barátaink Emlékére női futsal tornán. A salakpályára tervezett tornát a pályák használhatatlansága miatt teremben rendezték meg a szervezők, rövidített, 18 perces játékidővel.

Csapataink:

Tolna-Mözs I. : Baki Eszter, Folk Zsuszi, Ganczer Hajnalka, Hodován Edit, Mausz Renáta, Molnár Eszter, Simon Bogi, Szekér Anita

Tolna-Mözs II.: Blesz Nikolett, Bogárdi Mónika, Fábián Rebeka, Folk Renáta, Horváth Csenge (betegsége miatt nem lépett pályára), Molnár Zita, Müller Zsófia, Soós Petra.

Eredmények:

A csoport:

Skorpió SE Salgótarján  -  Tolna-Mözs II.           1:2  G: Soós Petra, Fábián Rebeka
Hungaria Univerzum   -  Miskolci Vénusz I.         1:3
Skorpió   -  Hungaria Univerzum                       0:1
Miskolc I.  -  Tolna-Mözs II.                                4:1 G: Molnár Zita
Miskolc I.  -  Skorpió                                         1:2
Tolna-Mözs II.  - Hungária Univerzum               2:5  G: Molnár Zita 2

Csapatunk jól küzdött mindhárom mérkőzésen, a bajnokság első osztályából kiesett Salgótarjánt jó játékkal sikerült legyőznünk, a csoprtban harmadik helyen végeztünk.

B csoport:

Galaxis NFE Budapest  -  Univerzum Aramis       2:3
Tolna-Mözs I.  -  Miskolci Vénusz II.                    4:0  G: Szekér Anita, Mausz Reni, Simon Bogi, Folk Zs.
Tolna-Mözs I.  -  Galaxis                                     1:1 G: Folk Zsuzsi
Miskolc II.  -  Univerzum Aramis                         0:3
Galaxis  - Miskolc II.                                           0:1
Univerzum Aramis  -  Tolna-Mözs I.                   0:1 G: Hodován Edit

A Galaxis elleni mérkőzésönk ismét rémálom volt, sorozatban kihagyott helyzeteinkre ellenfelünk egy szerencsétlen góllal válaszolt. Rossz cserét követően az utolsó percekben létszám hátrányban játszottunk (Salgótarjánban illene már a játékvezetőknek a futsal játékszabályzatot átnézni), de így is sikerült egyenlíteni, sőt fél perc alatt két nagy helyzetet ismét elpuskáztunk.
Az Univerzum legyőzésével javítottunk, a csoportban az első helyen végeztünk.

Rájátszás:

Galaxis                       -   Tolna-Mözs II.            1:3  G: Fábián Rebeka, Molnár Zita, Müller Zsófia

Fiataljaink óriási bravúrja az első osztály 6. helyezettje ellen.

Skorpió                      -   Miskolc II.                  1:0
Miskolc I.                   -   Univerzum Aramis      1:1  Büntetőkkel: 4:3
Tolna-Mözs I             -   Hungaria Univerzum   2:2 G: Ganzer Hajnika, Szekér Anita B: 2:4

A kihagyott helyzetek ismét megbosszulták magukat, elkerülhető gólokat kaptunk, a büntetőket sajnos a jó napot kifogó Sipos Hajnalka hárította.

7. helyért:   Galaxis                      -  Miskolc II.    1:0

5. helyért:   Tolna-Mözs II.           -  Skorpió        0:0 B: 2:3

Ismét jobban játszottunk ellenfelünknél, de a gól valahogy nem jött össze. A szerencsésebb csapat lett az ötödik.

3. helyért:  Univerzum Aramis   -  Tolna-Mözs I.  0:1 G. Simon Bogi
A rendkivül motiváltan és jól játszó csapatunk megérdemelt győzelmet aratott a bajnokság ezüstérmese ellen.

Döntő:   Miskolc I.  -  Hungária    1:1  B: 2:4

Egyéni díjak:

Gólkirálynő: Molnár Zita Tolna-Mözs II.
Legjobb kapus: Sipos Hajnalka  Hungária
Legjobb mezőnyjátékos:  Üveges Katalin Univerzum Aramis

A torna jó hangulatban ért véget, jól szolgálta új igazolásaink (Ganczer Hajnalka, Szekér Anita) beilleszkedését a csapatba. A július pihenővel telik, augusztus 1-től kezdődik a felkészülés a következő bajnoki évadra, és egy újabb kiváló játékossal kiegészülve: Vincze Anikó, a Veszta válogatott hálóőre is egyesületünkben folytatja sport pályafutását.