hétfő, 22 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Kedves Sportkedvelők!
 

A  Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület képviseletében szeretnénk kérni, hogy az SZJA 1%-át ajánlja fel egyesületünk működésének segítésére. Egyesületünkben kb. 150 fő lány(ka), felnőtt hölgy, fiú, férfi sportol. Az NB-I, női és férfi NB-II. futsal, U-15-ös csapatunk mellet focisuli és fociovi csoportokban is folyik a futsal képzés. További eredményeink felsorolása helyett  munkánkról meggyőződhet honlapunkon keresztül.

 Az SZJA bevallás során a RENDELKEZŐ NYILATKOZAT kitöltésekor gondoljon ránk és a kedvezményezett adószámként jelöljön meg minket:

 ADÓSZÁMUNK: 18864023-1-17 

       KEDVEZMÉNYEZETT NEVE: TOLNA-MÖZSI FUTSAL SPORTEGYESÜLET
 

Segítségét és támogatását előre is megköszönjük: Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 17 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662246
BALATON-CUP nemzetközi torna.
Írta: Ulrich István   
A sokéves hagyományoknak megfelelően az idén is Balatonfűzfőn és Balatonfüreden megrendezésre került a dán vendéglátók meghívására, dán amatőr csapatok, a Pét, a Pécs valamint sportegyesületünk utánpótlás csapatainak 19. BALATON-CUP 2011 kupája. Sportegyesületünk a leány U-15 korosztályban kettő csapatot, a fiú U-15 korosztályban egy csapatot és a leány U-18 korosztályban egy csapatot indított a saját selejtezőjében.
 
 
 
 
Az 56 fős, igencsak népes küldöttség a már évek óta jól belakott Öveges József Kollégiumban szállásolta be magát. A megérkezést követően a szobák kiosztása és elfoglalása után Folk György táborvezető ismertette a 4 nap programját. Másnap elkezdődtek a korosztályos küzdelmek, a lányok Balatonfűzfőn a helyi STADION –ban, a fiúk Balatonfüreden / a dán vendéglátók által biztosított autóbuszon naponta átutazva / a helyi sporttelepen játszották selejtező mérkőzéseiket. A nap végén a dán vendéglátók álló-fogadáson látták vendégül a kupán résztvevő sportegyesületek vezetőit.
 
Az első játéknapot követően, kedden egész napos balatoni fürdésen, napozáson a balatonfűzfői strandon töltötték szabadnapjukat a játékosaink és edzőink, valamint a kísérő szülők. Többek között a gyerekek fürdőztek, vízi-csúzdáztak, gumi-ugrópadoztak, hattyúkat etettek, valamint nagy kedvvel fociztak, melynek keretében a felnőtt férfiak – fiúk mérkőzésen 6 - 4,5 és felnőtt férfiak – lányok mérkőzésen 6 – 3 eredménnyel mezítlábas csatákat vívtak. Este a jól elfáradt, kiéhezett táborozók nagy étvággyal fogyasztották el a szülők által elkészített és feltálalt zúza-pörköltet.
 
A szerdai napon tovább folytatódtak a selejtező mérkőzések. A nap végén a szülőkből álló újabb érkezők három bográcsos kitűnő halászlével, valamint több száz palacsintával lepték meg a kiéhezett  gyerekeket. A vacsorát követően az összes táborlakó a helyi BOB pályára sétált és ott több lecsúszással felejthetetlen perceket töltött. Az utolsó versenynapon még az elnök úr is kivette részét az előkészületekből, mert segédkezett a pályák felvonalazásában. Aztán a nap folyamán csodát tettek a lányaink, hiszen az U-18 csapatunk veretlenül lett a maga korosztályának aranyérmese és kupa győztese, az U-15 egyik csapatunk a titkon remélt, kiváló ezüst érmet és a vele járó kupát hódította el. A másik U-15 lány csapatunk az ötödik helyen végzett. A fiú U-15 csapatunk is javított az előző évek statisztikáján, mert mindegyik mérkőzését kis arányú vereséggel zárta. A díjkiosztón lányaink büszkén vették át Szegedi Lajos helyi főszervezőtől megérdemelt díjaikat. A jövő évi jubileumi 20. kupára is meghívták sportegyesületünk csapatait.               


Részletes eredményeink:


U-15 lányok, nyújtott pályán:


Svenstrup 2 – Tolna-Mözs FSE 2        2 – 4 ( 1 – 2 )
Góllövőink: Gelb M. 3, Győrfi Cs.
Tolna-Mözs FSE 1 - Tolna-Mözs FSE 2        3 – 2 ( 1 – 2 )
Góllövőink: Buckmüller P.2, Salamon I. illetve Gelb M, Grécs D.
Tolna-Mözs FSE 2 – Bagsvaerd 1         0 – 5 ( 0 – 2)
Góllövőink:   --
Tolna-Mözs FSE 1 - Svenstrup 2        0 – 0 ( 0 – 0 )
Góllövőink:   --
Svenstrup 1 - Tolna-Mözs FSE 1        0 – 3 ( 0 – 1 )
Góllövőink: Kuperczkó N. 2, Lovász V.
Tarm F - Tolna-Mözs FSE 2            2 – 3 ( 2 – 0 )
Góllövőink: Gelb M., Győrfi Cs., Csizmadia E.
Tarm F - Tolna-Mözs FSE 1            2 – 1 ( 0 – 1 )
Góllövőnk: Lovász V.
Bagsvaerd 1 - Tolna-Mözs FSE 2        5 – 2 ( 2 – 2 )
Góllövőink: Gelb M., Győrfi Cs.
Tolna-Mözs FSE 1 – Bagsvaerd 1         0 – 2 ( 0 – 1)
Góllövőink:   --
Tolna-Mözs FSE 1 - Svenstrup 2        1 – 1 ( 1 – 1 )
Góllövőnk:  Kuperczkó N.
Tolna-Mözs FSE 2 - Svenstrup 1        2 – 2 ( 1 – 1 )
Góllövőink: Győrfi Cs.,Bogárdi B.  --
Tarm F - Tolna-Mözs FSE 2            2 – 2 ( 1 – 1 )
Góllövőink: Győrfi Cs., Gelb M.

U-15 fiúk, nagypályán:


Tolna-Mözs FSE – Voersa            0 – 2 ( 0 – 0 )
Góllövőnk:  --
Bagsvaerd 1 - Tolna-Mözs FSE            6 – 0 ( 2 – 0 )
Góllövőnk:  --
RHS – Tolna-Mözs FSE            4 – 0 ( 1 – 0 )
Góllövőnk:  --
Pét - Tolna-Mözs FSE                3 – 0 ( 1 – 0 )
Góllövőnk:  --
Tolna-Mözs FSE – Svenstrup            0 – 5 ( 0 – 3 )
Góllövőnk:  --
Bagsvaerd 2 - Tolna-Mözs FSE            3 – 0 ( 2 – 0 )
Góllövőnk:  --
Voersa - Tolna-Mözs FSE            4 – 0 ( 3 – 0 )
Góllövőnk:  --

U-18 lányok, nyújtott pályán:


Voersa - Tolna-Mözs FSE            0 – 6 ( 0 – 2 )
Góllövőink:  Bogárdi M. 3, Folk Zs. 2, Fábián R.
Tolna-Mözs FSE – Pécs            5 – 0 ( 3 – 0 )
Góllövőink:  Schlotthauer R. 2, Bogárdi M., Folk R., Méhes K.
Tolna-Mözs FSE – Svenstrup 1            8 – 0 ( 4 – 0 )
Góllövőink:  Fábián R. 3, Folk Zs. 2, Schlotthauer R., Folk R., Méhes K.
Tolna-Mözs FSE – Svenstrup 2            3 – 0 ( 3 – 0 )
Góllövőink:  az ellenfél nem állt ki
Tolna-Mözs FSE – Voersa            6 – 0 ( 1 – 0 )
Góllövőink:  Fábián R., Folk Zs. , Schlotthauer R., Folk R., Méhes K., Bogárdi M.
Tolna-Mözs FSE – Pécs            3 – 1 ( 2 – 1 )
Góllövőink:  Schlotthauer R. 3.


Edzői vélemények:


Folk György: A tavalyi 3. hely után az idei 2. hely előrelépés. Erre a tornára nem a sziporkázó játék volt jellemző, ennek ellenére sikerült a 2. helyezést megszerezni.

Beregi Károly: Jól választott helyszínen, jó körülmények között, jó mérkőzéseket játszott csapatom. A dán versenybizottságnak köszönjük de kissé lejtett a pálya.

Herczig Gábor: A fizikailag erősebb játékosokból álló csapatok ellen egy évvel fejlődött csapatom, ez a tavalyhoz képest a kapott gólok számának csökkenésében is megmutatkozott.

Horváth György: Jó időjárásban, jó pályán, jó hangulatú mérkőzéseken, alkalmanként jó játékkal megérdemelten nyertük a tornát.

Képeket a galériában találod.

Dárdai Ferenc