szerda, 13 dec. 2017
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Az utánpótlás nagypályás bajnokságban már két mérkőzésen is túl van u 16-os csapatunk. MINDKÉT MÉRKŐZÉST MAGABIZTOSAN NYERTÉK. Beszámolók nemsokára.

Tolna- Mözs - Szentlőrinc 20 : 0

Az utolsó fordulóban a tavalyi évben velünk szoros meccseket játszó, jól küzdő Szentlőrinc csapatát fogadtuk hazai pályán.
A meccs nagyon jól kezdődött, látszott lányainkon a nyugodtság és magabiztosság. Már a 3 percben megszereztük a vezetést. A lányaink nagyon érezték ma a JÁTÉKOT, mindenki fegyelmezetten betartotta az edzői utasításokat. Támadásban szépen fejlődtek fel és a széleket nagyon ügyesen használták. Az ellenfél kapuja előtti dobásoknál csatáraink jó időzítéssel ugrottak ki a hátvédeket megtévesztve, melyből több gól is született. Az ellenfelünk játéka kicsit meglepett minket, mivel a tavalyi évben nagyon szoros meccseket vívtunk velük az U15 nyújtott pályás bajnokságban. A félidő végére így ezzel a szép, céltudatos játékkal már 10 gólos előnyre tett szert a csapatunk. A 2. félidőre sok izgulni valónk nem maradt az eredményt illetően, viszont szerettük volna továbbra is az első félidőre jellemző szép játék folytatását viszont látni.

A lányok nem okoztak csalódást nem álltak vissza, nem poénkodták el a meccs hátralévő részét. Fegyelmezetten támadtak, védekezésben vissza segítettek, ha kellet. A szentlőrinci támadásokat rendre a félpályán megállították a védőink és rögtön indították belőle a széleket. A góljaink csak szaporodtak, és tisztán látszott, hogy ellenfelünk beletörődött a sorsába, mely számukra nagy arányú vereséggel jár majd. Az ellenfél kapusa a 18. gólt követően már akkor is automatikusan középkezdésre rúgta a labdát amikor a bíró befújt ellenünk egy les helyzetet. A kapus szavai: " Bocsánat lányok már megszokásból rúgtam a labdát középkezdéshez" Ezzel hatalmas derültséget okozott nem csak a pályán kívül, de mindkét csapat játékosainak körében is. A második félidőt is szép játékkal behúzta kis csapatunk és ebben a játékrészben is további 10 góllal tudta növelni előnyét a 20:0 ás végeredményt beállítva.
Az őszi szezont 100%-os teljesítménnyel zárták a DNY-i csoportban 71:1 -es gólkülönbséggel!