szombat, 24 márc. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Kedves Sportkedvelők!
 

A  Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület képviseletében szeretnénk kérni, hogy az SZJA 1%-át ajánlja fel egyesületünk működésének segítésére. Egyesületünkben kb. 150 fő lány(ka), felnőtt hölgy, fiú, férfi sportol. Az NB-I, női és férfi NB-II. futsal, U-15-ös csapatunk mellet focisuli és fociovi csoportokban is folyik a futsal képzés. További eredményeink felsorolása helyett  munkánkról meggyőződhet honlapunkon keresztül.

 Az SZJA bevallás során a RENDELKEZŐ NYILATKOZAT kitöltésekor gondoljon ránk és a kedvezményezett adószámként jelöljön meg minket:

 ADÓSZÁMUNK: 18864023-1-17 

       KEDVEZMÉNYEZETT NEVE: TOLNA-MÖZSI FUTSAL SPORTEGYESÜLET
 

Segítségét és támogatását előre is megköszönjük: Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület

Eseménynaptár

March 2018
M T W T F S S
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
April 2018
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Ki olvas minket

Oldalainkat 43 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 676236
FÉRFI FUTSAL NB 2 EGY KORSZAK VÉGET ÉRT
Írta: Domokos János   

2009-ŐSZÉN ELKEZDŐDÖTT VALAMI. AZ EGYESÜLET VEZETÉSE ÚGY GONDOLTA, MEGPRÓBÁLKOZIK A FÉRFI SZAKÁG LÉTREHOZÁSÁVAL IS . HERCZIG GÁBOR TANÁR ÚR VÁLLALTA AZ EDZŐ SZEREPÉT. AZ ALAPÍTÓ TAGOK KÖZÜL KETTEN MARADTAK MEG AZ UTOLSÓ BAJNOKI ÉVRE IS. (SÓS GERGŐ ÉS KNELLER BALÁZS). AZ UTOLSÓRA, MERT A KÖVETKEZŐ BAJNOKI SZEZONBAN MÁR NEM A TOLNA-MÖZSI FUTSAL EGYESÜLET SZÍNEIBEN FOLYTATJÁK PÁLYAFUTÁSUKAT A FIÚK. TERMÉSZETESN FIGYELEMMEL KÍSÉRJÜK A SZEREPLÉSÜKET ÉS EZÚTON IS SOK SIKERT KÍVÁNUNK NEKIK.

 


EGY KIS VISSZATEKINTÉS: ELSŐ MÉRKŐZÉSÜNKET 2009 OKTÓBER 02- ÁN JÁTSZOTTUK A FÉRFI FUTSAL NB II-ES BAJNOKSÁGBAN. HAZAI PÁLYÁN FOGADTUK AZ AC VILLÁM CSAPATÁT, AMELYTŐL 6-4-ES VERESÉGET SZENVEDTÜNK.
( A CSAPAT TAGJAI: PATAI, KNELLER, ÚRI, MAUSZ, HALÁSZ, KÁKONYI, DOMONKOS, DUDOMA K, HORVÁTH M., HORVÁTH J., SÓS, DUDOMA L.)
ELSŐ GÓL: KNELLER BALÁZS

ELSŐ GYŐZELEMÜNKRE NOVEMBER 20-IG KELLETT VÁRNUNK. TOLNA-MÖZSI FSE-GÖDÖLLŐ 5-4
ELSŐ SZEZONUNKBAN AZ AKKOR MÉG CSAK NYOLC CSAPATOS BAJNOKSÁGBAN AZ UTOLSÓ ELŐTTI, 7. HELYEN VÉGEZTÜNK.

A KÖVETKEZŐ SZEZONBAN (2010-2011) MÁR KÉT CSOPORTOS LETT AZ NB II. EGYÜTTESÜNK A NYUGATI CSOPORTBA KERÜLT, AHOL OLYAN CSAPATOK VOLTAK AZ ELLENFELEINK, MINT AZ AZÓTA MÁR NB I-ES DUNAÚJVÁROS ÉS A SZOMBATHELYI HALADÁS, ILLETVE OLYAN HÍRES EGYESÜLETEK CSAPATAI LÁTOGATTAK TOLNÁRA, MINT A VASAS, FRADI, RÁBA ETO, MAJD KÉSŐBB PL. AZ ÚJPEST IS.
EMLÉKEZETES MÉRKŐZÉS EBBŐL A SZEZONBÓL A RÁBA ETO IDEGENBELI LEGYŐZÉSE, VALAMINT A FRADI KIÜTÉSE HAZAI PÁLYÁN. ( TOLNA MÖZSI FSE-FRADI 10-4)
A 2010-11-ES BAJNOKSÁGBAN A CSOPORT UTOLSÓ ELŐTTI HELYÉN VÉGEZTÜNK.

A 2011-12-ES SZEZONT GYŐZELEMMEL KEZDTÜK, MAJD A CSOPORTBAN MÁR KÉT CSAPATOT IS MEGELŐZVE A 10. HELYEN FEJEZTÜK BE A KÜZDELMEKET.

ÚJ EDZŐVEL VÁGTUNK NEKI A 2012-13-AS BAJNOKI ÉVNEK. HERCZIG GÁBORT KNELLER BALÁZS JÁTÉKOS-EDZŐ VÁLTOTTA A KISPADON.
NEM SIKERÜLT JÓL A KEZDET. BERAGADTUNK A RAJTNÁL, MAJD FOGADTUK A DUNAKESZI KINIZSI CSAPATÁT, AKIK OLYAN HÍRESSÉGEKKEL JÖTTEK TOLNÁRA, MINT SZIJJÁRTÓ PÉTER ÉS VINCZE OTTÓ. OKTÓBER 5-ÉN SPORTTÖRTÉNELMET ÍRTAK A FIÚK. NÉGYSZÁZ NÉZŐ LÁTOGATOTT KI A MECCSRE! ( TMFSE-DUNAKESZI 2-10).A 6. FORDULÓIG KELLETT VÁRNI AZ ELSŐ PONTOKRA. (TMFSE-ÉRD 5:4) A BAJNOKSÁGBAN A 8. HELYEN VÉGEZTÜNK.

A 2013-14-ES BAJNOKSÁGBAN 33 CSAPATBÓL A 17. HELYEN VÉGEZTÜNK. ITT MÁR RÁJÁTSZÁS IS VOLT.

A 2014-2015-ÖS SZEZON LEGNAGYOBB MEGLEPETÉSÉT SZEREZTE CSAPATUNK, MIKOR A TOLNAI SPORTCSARNOKBAN MAJDNEM TELTHÁZ ELŐTT 3-2-RE LEGYŐZTE A LISTAVEZETŐ DUNAKESZI KINIZSIT. A BAJNOKSÁGOT A CSOPORTBAN 49 PONTOT GYŰJTVE AZ 5. HELYEN VÉGEZTÜNK, MAJD A RÁJÁTSZÁS SORÁN A 15. HELYEN ZÁRTUNK A 41 CSAPAT KÖZÜL.

A TAVALYI 2015-2016-OS BAJNOKI ÉVBEN 34 PONTOT SZEREZVE 7. HELYEN VÉGEZTNÜNK A 17 CSAPATOS CSOPORTBAN.
SAJNOS AZ IDEI ÉVBEN TÖRTÉNŐ ÁTSZERVEZÉSEK MIATT KIESTÜNK A MÁSODOSZTÁLYBÓL, ÉS A KÖVETKEZŐ BAJNOKI ÉVET A HARMADOSZTÁLYBAN ÉS NEM A TOLNA-MÖZSI FUTSAL EGYESÜLET ÉGISZE ALATT FOLYTATJÁK A FIÚK. KNELLER BALÁZST SZŐCS RICSI VÁLTOTTA A KISPADON. (CSOPORT 7. HELY, RÁJÁTSZÁS 2. HELY)

UTOLSÓ MÉRKŐZÉSÜNKÖN SIKERÜLT GYŐZELEMMEL BÚCSÚZNUNK. GARVITAX-TMFSE 2:8
(AZ UTOLSÓ MÉRKŐZÉSEN SZEREPLŐ CSAPAT TAGJAI: SZÉCHENYI FERENC, DR PAPP TAMÁS, SÓS GERGŐ KECSKEMÉTI DENISZ, FRANKOVSZKY DANI, SZŐCS RICHÁRD, FÓRIS ATTILA, LISZKAI LÓRI, SÁRA PATRIK )
UTOLSÓ GÓL: SZŐCS RICHÁRD

A CSAPATBAN MEGFORDULT JÁTÉKOSOK:
PATAI ZOLTÁN, KNELLER BALÁZS, ÚRI BALÁZS, MAUSZ PÉTER, HALÁSZ GÁBOR, KÁKONYI ISTVÁN, DOMONKOS CSABA, DUDOMA KRISZTIÁN, HORVÁTH MÁTÉ, HORVÁTH JÓZSEF, SÓS GERGELY, DUDOMA LAJOS, PÁNCZÉL JÁNOS, KOVÁCS PÉTER, DOBRA RICHARD, SIMON JÓZSEF, HARTUNG VILMOS, SIMON TIBOR, KÉKESI ZSOLT, GYÚRÓ DÁVID, KLEM VIKTOR, CSIKÓ GÁBOR, HERCZIG GÁBOR, MIKLÓS CSABA, SCHUCK DEZSŐ, TÁLAS ZOLTÁN, STADLER TAMÁS, FELKERT ATTILA, GÁL TAMÁS, SZABÓ MÁRTON, MERKL MÁTÉ, TIUCA ADRIÁN, MICZKI MÁRK, DOBSTADT KRISZTIÁN, CSIKÓS GERGŐ, SZŐCS RICHARD, KOVÁCS RICHARD, FÁBIÁN CSABA, KUTI KRISTÓF, ERDEI ISTVÁN, BENCZE SÁNDOR, LÉVAI TIBOR, BILDHÉBER GERGŐ, KOVÁCS LÉNÁRD, VADAS BALÁZS, KISS GERGELY, PAPP TAMÁS, NAGYVÁRADI OLIVÉR, HEGEDŰS GÁBOR, FÓRIS ATTILA, ÁGICS PÉTER, MERK DÁNIEL, SÁRA PATRIK, OLÁH BENCE, KECSKEMÉTI DENISZ, LISZKAI LÓRÁND, KÓKAI ADRIÁN, FRANKOVSZKIY DÁNIEL, KURUNCZI ISTVÁN, SZÉCHENYI FERENC, KVANDUK BENCE, PELCZER ANDRÁS

 

Képek ITT.