kedd, 23 jan. 2018
Te most itt vagy:

Ha még nem döntött az1%-ról!

Kedves Sportkedvelők!
 

A  Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület képviseletében szeretnénk kérni, hogy az SZJA 1%-át ajánlja fel egyesületünk működésének segítésére. Egyesületünkben kb. 150 fő lány(ka), felnőtt hölgy, fiú, férfi sportol. Az NB-I, női és férfi NB-II. futsal, U-15-ös csapatunk mellet focisuli és fociovi csoportokban is folyik a futsal képzés. További eredményeink felsorolása helyett  munkánkról meggyőződhet honlapunkon keresztül.

 Az SZJA bevallás során a RENDELKEZŐ NYILATKOZAT kitöltésekor gondoljon ránk és a kedvezményezett adószámként jelöljön meg minket:

 ADÓSZÁMUNK: 18864023-1-17 

       KEDVEZMÉNYEZETT NEVE: TOLNA-MÖZSI FUTSAL SPORTEGYESÜLET
 

Segítségét és támogatását előre is megköszönjük: Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület

Eseménynaptár

January 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Ki olvas minket

Oldalainkat 46 vendég böngészi

Statisztika

Tartalom találatai : 662419
LÁNY U 15 KERESZTPÁLYÁS BAJNOKSÁG KÖZÉPNYUGATI CSOPORT.
Írta: Domokos János   

Elkezdődött-visszatértünk a gyökerekhez!

Valamikor réges- régen kb 15-éve a nyújtott ( keresztpályás ) bajnokság volt az első, ahol versenyeztünk. Sok éven át szerepeltünk ebben a versenyrendszerben. Egy év kivételével mindig tovább jutottunk a csoportból. Legjobb eredményünk egy országos 3. helyezés volt. Pár éve azonban szüneteltettük ezt a bajnokságot. Az idei évben azonban újra megpróbáljuk. Sokra hivatott kis csapatunk lejátszotta első mérkőzéseit. Egy győzelem, egy döntetlen és egy vereség lett a vége. Szégyenkeznünk nem kell, biztos vagyok benne, lesz ez még sokkal jobb is. Sok örömet fognak szerezni még nekünk a lányok!

 

 

 

 

 

1. FORDULÓ

Szekszárd 2016 09

Eredményeink:

Tolna-Mözs - Szekszárd  0:1
Tolna-Mözs - Paks           0:0
Tolna-Mözs - Komló        4:0

 

gól: Vámosi Georgina, Lickert Szintia 2, Ezer Anna

A csapat tagjai: Diószegi Dalma, Udvardi Bianka, Perger Dorina, Wiesner Dalma, Lickert Szintia, Vámosi Georgina, Kulcsár Panna, Botos Viktória, Kiss Gréta, Ezer Anna, Berta Petra, Heidt Fekete Lina


Szőcs Richard:


Az első mérkőzésen a Szekszárd csapatával kerültünk össze. Mint minden ezt követő meccsen ezen is életkori és fizikai hátrányban voltunk, ami igazság szerint csak egy - két párharcnál látszott, de egyik mérkőzésen sem szorultunk be a kapunk elé. A csapat játéka kicsit még álmos volt, valamint látszott az összeszokottság hiánya is, ennek ellenére a Szekszárd csak kétszer tudott átjönni a térfelünkre. Ebből az egyik egy szabadrúgás volt mely a kapu fölött hagyta el a játékterületet, a másik pedig egy kontra támadás, melynél egy buta szabálytalanság a büntetőterületen belül büntetőhöz vezetett, amit a Szekszárd be is rúgott. Ez után támadtunk tovább, sok távoli lövésünk is volt, de nem tudtuk bevenni a kapujukat. (0-1).

 

 

 

 

A második meccset a Paks ellen játszottuk. Itt még nagyobb volt a fizikai fölény de nekik is csak 2-3 kontrára futotta. Hiába szorítottuk azonban őket is a kapujuk elé ismét nem sikerült gólt lőni. (0-0)


A harmadik meccsünket a Komló csapata ellen vívtuk, amely nagyon szimpatikus csapatnak mutatkozott viszont nem rég kezdték a sportágat, az eredmény ennek megfelelően alakult. Hamar megszereztük a vezetést és növelni is tudtuk ezt egészen a végéig (4-0)
Mindezeket összevéve a csapat játéka kielégítő volt kivéve a helyzetkihasználásokat. Vannak azonban olyan játékosok, akiktől a továbbiakban többet várok, ezt ők tudják és érzik is. Viszont a legnagyobb pozitívum a hétvégében, hogy a mezőny legjobbja és úgy gondolom nem csak az én csapatomban, hanem a teljes mezőnyben egy olyan játékos volt aki a többi csapat legtöbb játékosánál 3-4 evvel fiatalabb. (Kiss Gréta)

 

 

 

 

 


TABELLA:

Szekszárd UFC 7 pont
Atomerőmű SE 5 pont
TOLNA-MÖZS 4 pont
Komló 0 pont